top of page

Firma

Właścicielem marki Elanguages jest:

ELANGUAGES ARKADIUSZ BŁAŻKOWSKI

JAWORZNO

NIP: 6322027491

REGON: 387986870

NUMER KONTA BANKOWEGO:

44 1020 2528 0000 0902 0553 1027

Kontakt

Nr. tel.: +48 732858735

E-mail: elanguagesyt@gmail.com

Facebook: Arek Błażkowski

Elanguages inventor

Twórca, YouTuber

Arek Błażkowski
  • YouTube
  • Facebook Social Ikona
  • Patronite
subskrybuj.png

Intro kanału

     am na imię Arkadiusz, mam 25 lat zajmuję się tworzeniem darmowych lekcji wideo, które udostępniam na YouTube. Z zawodu pracuję na kolei jako manewrowy. Jak powstał kanał na

M

YouTube? Wszystko zaczęło się kilka lat temu, przechodziłem wtedy trudny okres w życiu. Wiele przeszedłem ciężkich chwil, przez co nie uczyłem się w ogóle w szkole, ledwo przechodziłem z klasy do klasy w gimnazjum, później w 1 klasie technikum to samo... W tym okresie poznałem dziewczynę, zakochałem się, nie miałem pojęcia, że tak wspaniała osoba będzie chciała spotykać się z takim jak ja. Była moją ucieczką od rzeczywistości. Ta dziewczyna to Hania, wyciągnęła mnie na prostą, zacząłem się uczyć, zacząłem myśleć o skończeniu szkoły średniej na poważnie, o przystąpieniu do matury. W 2 klasie technikum dzięki Hani zmieniłem podejście do życia i zacząłem się uczyć, zacząłem stawiać sobie cele, realizowałem je i realizuje do dziś. Wtedy zaczął powstawać wraz z moją nauką do matury, kanał Elanguages, początkowo nazywał się Arek Błażkowski. Nagrywałem na kanał również covery na gitarze, poradniki, niektóre z tych filmików nadal możesz znaleźć na kanale. Długo zastanawiałem się czy nagrywać języki obce czy coś innego, lecz pewnego dnia poczułem, że na prawdę podoba mi się nauka języków i chcę nauczyć się chociaż jednego bardzo dobrze. Stąd też zacząłem naukę angielskiego na poważnie. Hania pomagała mi się uczyć do matury, którą zdałem dzięki ciężkiej pracy. Motywacja do nauki pozwoliła mi również uzyskać tytuł technika mechanika ogólnego. Po ukończeniu Technikum zdecydowałem się na studia na kierunku Transport Kolejowy, lecz nie spodobał mi się on i przepisałem się na Filologię Angielską. Dlatego aktualnie jestem studentem filologii w  Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Nie poszedłem od razu na filologię, ponieważ bałem się, że sobie nie poradzę, lecz do tej pory idzie mi całkiem nieźle, jestem zadowolony z tego wyboru. Wszystko to jest doskonałym przykładem na to, że nie można poddawać się na samym początku i rezygnować z zamierzonych celów pomimo napotkanych przeszkód. Każde wyzwanie, któremu stawiamy czoła powoduje, że stajemy się silniejsi mentalnie.

Bardzo pragnę zajmować się w życiu tylko tym kanałem, poświęcać czas, który spędzam w swojej pracy przeznaczyć go na kanał, tworząc dla was jeszcze więcej dokładniejszych lekcji, z których mogą później uczyć się wszyscy Polacy, dzieci, młodzież i dorośli, lekcje są różnorodne dla każdego w każdym wieku. Zwroty, słownictwo oraz gramatyka zawarta w lekcjach może się przydać do sprawdzianów w szkole, egzaminów maturalnych, w pracy za granicą, w podróży, na wakacjach i wielu innych aspektach związanych z nauką języków obcych. Całą grafikę na kanale, dźwięk, projekty, montaż robię sam. Hania pomaga mi w prowadzeniu dla was kanału, mianowicie zajmuje się językiem niemieckim. Aktualnie jest was 40+ tysięcy  subskrybentów, uczących się z naszych filmików edukacyjnych. Możecie wspomóc moje działania w internecie, abym zajmował się tylko tym, przelewając co miesiąc parę złotych poprzez Patronite lub PayPal, przewidziane są małe niespodzianki za niektóre kwoty (sprawdź szczegóły na Patronite). Te fundusze pozwolą mi zająć się w pełni kanałem. Możesz to zrobić przez Patronite tu: https://patronite.pl/elanguages lub przelewem poprzez PayPal tu: https://www.paypal.me/elanguages kwotę według własnego uznania.

Błażkowski

My team:

Asystent

Misiu
  • YouTube
  • Facebook Social Ikona
  • patronite-logos-6
  • YouTube Classic
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Instagram Ikona społeczna
patronite-logos-6.png
paypal-512.png

Na tych portalach społecznościowych udostępniamy nasze materiały oraz zdjęcia.

Parę fotek więcej: