top of page

Wybierz kurs, który Cię interesuje

MP4 - plik wideo z dźwiękiem do odtwarzania offline na każdym urządzeniu
MP3 - plik dźwiękowy do nauki offline na każdym urządzeniu
PDF - plik tekstowy do nauki offline na każdym urządzeniu

kursy Elanguages do nauki angielskiego.p

Jeśli masz pytania zadzwoń na nr. tel. +48 732 858 735 lub napisz na e-mail: elanguagesyt@gmail.com

Kup kurs
Zrób przelew na numer konta bankowego: 44 1020 2528 0000 0902 0553 1027
Nazwa firmy: ELANGUAGES ARKADIUSZ BŁAŻKOWSKI

W tytule napisz lekcję którą Cię interesuje oraz Twój e-mail na który wyślę dostęp do kursu.
Tytuł przelewu przykład: Angielski dla kierowców elanguagesyt@gmail.com
Po kliknięciu w obrazek, przekieruje Cię na pełen opis kursu tam znajduję się również cena.
Nie każdy kurs ma PDF, spytaj przed zakupem czy dany kurs posiada PDF jeśli Ci na nim zależy.
Możliwość płatności blikiem na nr +48 732 858 735.


Kontakt w razie problemów i pytań nr tel.: +48 732 858 735, e-mail: elanguagesyt@gmail.com

 

Angielski na wakacjach zwroty słówka kurs angielskiego za granicą w podróży mieście plaży

Kurs angielskiego przydatny na wakacjach i w podróży
Przydatne zwroty, dialogi i słówka dla osób jadących lub lecących na wakacje oraz osób podróżujących po świecie. Tematy takie jak angielski na lotnisku, w taksówce, w autobusie, w hotelu, rezerwacja wycieczek fakultatywnych, w sklepie, na bazarze i targu, w restauracji, wypożyczanie samochodu, na plaży i wiele więcej. Zacznij szybko i poprawnie mówić po angielsku wysłuchaj po polsku po angielsku a następnie powtarzaj w chwili ciszy po lektorze, po angielsku wymawiane 2x, raz normalnie a raz wolno abyś mógł spokojnie powtórzyć. Audiobook do słuchania, plik mp4 filmik z napisami i zapisaną wymową oraz plik PDF ebook do czytania.

Kurs angielski dla kierowców zawodowych samochodów ciężarowych ciężarówek międzynarodowych

Kurs języka angielskiego dla kierowców ciężarówek międzynarodowych
Przydatne zwroty, dialogi i specjalistyczne słownictwo niezbędne do wykonywania pracy w transporcie międzynarodowym. 63 tematy takie jak na załadunku i rozładunku, części samochodu, wyposażenie kierowcy, alfabet itd. Zacznij szybko i poprawnie mówić po angielsku wysłuchaj po polsku po angielsku a następnie powtarzaj w chwili ciszy po lektorze, po angielsku wymawiane 2x, raz normalnie a raz wolno abyś mógł spokojnie powtórzyć. Audiobook do słuchania, plik mp4 filmik z napisami i zapisaną wymową oraz plik PDF ebook do czytania.

Najlepszy kurs języka angielskiego krok po kroku dla początkujących online mp3 mp4 angiels

Kurs języka angielskiego najlepszy do nauki na start dla początkujących
Kurs języka angielskiego Angielski od Zera do Bohatera to zbiór gramatyki, słownictwa oraz zwrotów. Kurs uporządkowany jest w sposób taki, abyś mógł rozpocząć naukę od podstaw krok po kroku. Ucz się języka angielskiego w swoim tempie, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wszystkie lekcje zawierają omówienie oraz przykłady użycia w przydatnych wyrażeniach, dzięki czemu uczysz się praktycznego angielskiego. Ucząc się z tego kursu ćwiczysz słuchanie i mówienie. W nauce pomogą Ci zapisana spolszczona wymowa słów i całych wyrażeń oraz czas na powtórzenie po lektorze.

Najlepsza metoda nauki języka angielskiego.jpg

Kurs języka angielskiego 1000 przydatnych zwrotów i wyrażeń
Najczęściej używane zwroty i wyrażenia po angielsku, które są niezbędne do codziennej konwersacji za granicą. Poznasz te podstawowe jak i bardziej wyszukane zwroty. Dzięki temu kursowi będziesz w stanie załatwić każdą sprawę od fryzjera po urząd. Każdy zwrot ma zapisaną spolszczoną wymowę, jest wymawiany przez lektora 2x (raz normalnym tempem i raz wolno) oraz jest czas na powtórzenie po lektorze. Dzięki temu nauczysz się również mówić po angielsku.

1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim.jpg

Kurs 1000 najczęściej stosowanych słówek w języku angielskim
Jest to świetna forma nauki angielskiego na sam początek, aby zacząć cokolwiek rozumieć w języku angielskim. Zebraliśmy w tym kursie te najczęściej używane i najbardziej potrzebne słownictwo angielskie. Każde słówko jest czytane przez lektora po polsku i angielsku 2x (normalnie i wolno), abyś mógł ćwiczyć wymowę, jest zapisana spolszczona wymowa oraz czas na powtórzenie. Widzisz słówka, więc również znasz poprawną pisownię. Dobrym uzupełnieniem tego kursu jest dokupić kurs 1000 najczęściej używanych zwrotów po angielsku.

1000 najczęściej używanych słów w języku niemieckim po niemiecku dla początkujących skutec

Kurs 1000 najczęściej stosowanych słówek w języku niemieckim
Jest to świetna forma nauki niemieckiego na sam początek, aby zacząć cokolwiek rozumieć w języku niemieckim. Zebraliśmy w tym kursie te najczęściej używane i najbardziej potrzebne słownictwo niemieckie. Każde słówko jest czytane przez lektora po polsku i niemiecku 2x (normalnie i wolno), abyś mógł ćwiczyć wymowę, jest zapisana spolszczona wymowa oraz czas na powtórzenie. Widzisz słówka, więc również znasz poprawną pisownię.

Kurs niemiecki dla opiekunek opiekunów osób starszych online opiekunka język niemiecki pra

Kurs dla opiekunów i opiekunek osób starszych w Niemczech
Jeśli chcesz podjąć pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech, to ten kurs jest dla Pani, wiele zwrotów i słówek strikte związanych z pracą opiekunki takie jak przedstawianie się, rozmowa o różnych tematach, słówka medyczne, pytania i odpowiedzi związane z życiem codziennym, ubrania, kolory, jedzenie, części ciała, u lekarza, rozmowa o problemach, przedmioty osobiste, zajęcia w wolnym czasie, dni tygodnia, miesiące itp. Kurs jest w postaci MP3 i MP4. Zapisana wymowa. Warto sobie dorzucić kurs 1000 najczęściej używanych słów po niemiecku.

Co piszą ludzie o naszych kursach?

1000 zwrotów co piszą ludzie o tym kursi
bottom of page