top of page

Zacznij uczyć się języka, kliknij w obrazek:

Wszystkie lekcje są w pełni darmowe, oraz utworzyliśmy z myślą o początkujących Krok po kroku do każdego języka. Sprawdź to sam!

Kurs angielski dla kierowców zawodowych samochodów ciężarowych ciężarówek międzynarodowych

Kurs języka angielskiego dla kierowców ciężarówek międzynarodowych
Przydatne zwroty, dialogi i specjalistyczne słownictwo niezbędne do wykonywania pracy w transporcie międzynarodowym. 63 tematy takie jak na załadunku i rozładunku, części samochodu, wyposażenie kierowcy, alfabet itd. Zacznij szybko i poprawnie mówić po angielsku wysłuchaj po polsku po angielsku a następnie powtarzaj w chwili ciszy po lektorze, po angielsku wymawiane 2x, raz normalnie a raz wolno abyś mógł spokojnie powtórzyć. Audiobook do słuchania, plik mp4 filmik z napisami i zapisaną wymową oraz plik PDF ebook do czytania.

Angelski online za darmo

Angielski
Językiem angielskim posługuje się prawie cały świat, dlatego warto się go uczyć codziennie, aby jadąc za granicę na wakacje lub do pracy, móc się sprawnie nim posługiwać. Angielski może przydać się również podczas, gdy szukamy jakichś informacji w internecie. Po angielsku znajdziemy odpowiedź praktycznie na każde pytanie. Oprócz tego angielski jest w filmach, grach i książkach. Zatem zacznij przygodę właśnie z nami.

Niemiecki online za darmo

Niemiecki

Chciałbyś zarabiać więcej lecz nie chcesz wyjeżdżać zbyt daleko od Polski? Wystarczy, że zaczniesz uczyć się języka niemieckiego, poznasz podstawy, zwroty użyteczne w pracy, to wszystko możesz znaleźć na naszej stronie. Nie musisz wydawać majątku na korepetycje, wystarczy, że zaczniesz uczyć się już dziś, a my Ci w tym pomożemy. Marnując czas na zastanawianie się, inni już uczą się niemieckiego i wyjeżdżają ze spokojną głową.

Hiszpański online za darmo

Hiszpański

Język hiszpański jest drugim na świecie najczęściej używanym językiem na Ziemi. Hiszpania jest piękna, dlatego wiele osób, których myśli o palmach, pogodzie oraz pięknych miejscach, często wyjeżdża na południe Europy właśnie do Hiszpanii. Jak to się mówi życie jak w Madrycie, stąd też już dziś zacznij się uczyć Hiszpańskiego razem z nami. Wiele lekcji uporządkowanych czeka na Ciebie. Jeśli chcemy mieszkać i pracować w tym kraju, niestety ale bez tego języka ciężko nam będzie.

Krok po kroku angielski Elanguages.png

Angielski Krok po kroku

Skuteczna nauka języka angielskiego dla osób, które zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim. Cała lista lekcji, które są pogrupowane od tych najbardziej podstawowych i potrzebnych dla każdego zaczynającego naukę, stopniowo w coraz to bardziej zaawansowane lekcje. Wszystko w jednym miejscu, ponumerowane, teraz nie pogubisz się w nauce angielskiego i będziesz wiedział od czego zacząć. Nie zapomnij udostępnić tego kursu swoim znajomym mieszkającym za granicą lub znajomym.

1000 najczęściej używanych słów po niemiecku w języku niemieckim nauka niemieckiego kurs m

Kurs 1000 najczęściej używanych słów w języku niemieckim
Słownictwo w języku niemieckim na dobry początek nauki języka niemieckiego to najlepszy krok jaki możesz zrobić. Poznaj tysiąc słówek takich jak ja, komputer, praca, iść, papierosy itd. Do każdego słowa jest zapisana wymowa. Lekcja w postaci mp3 audiobook do słuchania, filmik mp4 do oglądania z napisami i zapisaną wymową wraz z czasem na powtórzenie oraz plik pdf ebook do czytania.

bottom of page