top of page

Zacznij uczyć się języka, kliknij we flagę:

Wszystkie lekcje są w pełni darmowe, oraz utworzyliśmy z myślą o początkujących Krok po kroku do każdego języka. Sprawdź to sam!

Angelski online za darmo

Angielski

Językiem angielskim posługuje się prawie cały świat, dlatego warto się go uczyć codziennie, aby jadąc za granicę na wakacje lub do pracy, móc się sprawnie nim posługiwać. Angielski może przydać się również podczas, gdy szukamy jakichś informacji w internecie. Po angielsku znajdziemy odpowiedź praktycznie na każde pytanie. Oprócz tego angielski jest w filmach, grach i książkach. Zatem zacznij przygodę właśnie z nami.

Niemiecki online za darmo

Niemiecki

Chciałbyś zarabiać więcej lecz nie chcesz wyjeżdżać zbyt daleko od Polski? Wystarczy, że zaczniesz uczyć się języka niemieckiego, poznasz podstawy, zwroty użyteczne w pracy, to wszystko możesz znaleźć na naszej stronie. Nie musisz wydawać majątku na korepetycje, wystarczy, że zaczniesz uczyć się już dziś, a my Ci w tym pomożemy. Marnując czas na zastanawianie się, inni już uczą się niemieckiego i wyjeżdżają ze spokojną głową.

Hiszpański online za darmo

Hiszpański

Język hiszpański jest drugim na świecie najczęściej używanym językiem na Ziemi. Hiszpania jest piękna, dlatego wiele osób, których myśli o palmach, pogodzie oraz pięknych miejscach, często wyjeżdża na południe Europy właśnie do Hiszpanii. Jak to się mówi życie jak w Madrycie, stąd też już dziś zacznij się uczyć Hiszpańskiego razem z nami. Wiele lekcji uporządkowanych czeka na Ciebie. Jeśli chcemy mieszkać i pracować w tym kraju, niestety ale bez tego języka ciężko nam będzie.

Krok po kroku angielski Elanguages.png

Angielski Krok po kroku

Skuteczna nauka języka angielskiego dla osób, które zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim. Cała lista lekcji, które są pogrupowane od tych najbardziej podstawowych i potrzebnych dla każdego zaczynającego naukę, stopniowo w coraz to bardziej zaawansowane lekcje. Wszystko w jednym miejscu, ponumerowane, teraz nie pogubisz się w nauce angielskiego i będziesz wiedział od czego zacząć. Nie zapomnij udostępnić tego kursu swoim znajomym mieszkającym za granicą lub znajomym.

bottom of page