top of page

Zacznij uczyć się języka, kliknij w obrazek:

Wszystkie lekcje są w pełni darmowe, oraz utworzyliśmy z myślą o początkujących Krok po kroku do każdego języka. Sprawdź to sam!

Kurs angielski dla kierowców zawodowych samochodów ciężarowych ciężarówek międzynarodowych

Kurs języka angielskiego dla kierowców ciężarówek międzynarodowych
Przydatne zwroty, dialogi i specjalistyczne słownictwo niezbędne do wykonywania pracy w transporcie międzynarodowym. 63 tematy takie jak na załadunku i rozładunku, części samochodu, wyposażenie kierowcy, alfabet itd. Zacznij szybko i poprawnie mówić po angielsku wysłuchaj po polsku po angielsku a następnie powtarzaj w chwili ciszy po lektorze, po angielsku wymawiane 2x, raz normalnie a raz wolno abyś mógł spokojnie powtórzyć. Audiobook do słuchania, plik mp4 filmik z napisami i zapisaną wymową oraz plik PDF ebook do czytania.

Angelski online za darmo

Angielski
Językiem angielskim posługuje się prawie cały świat, dlatego warto się go uczyć codziennie, aby jadąc za granicę na wakacje lub do pracy, móc się sprawnie nim posługiwać. Angielski może przydać się również podczas, gdy szukamy jakichś informacji w internecie. Po angielsku znajdziemy odpowiedź praktycznie na każde pytanie. Oprócz tego angielski jest w filmach, grach i książkach. Zatem zacznij przygodę właśnie z nami.

Niemiecki online za darmo

Niemiecki

Chciałbyś zarabiać więcej lecz nie chcesz wyjeżdżać zbyt daleko od Polski? Wystarczy, że zaczniesz uczyć się języka niemieckiego, poznasz podstawy, zwroty użyteczne w pracy, to wszystko możesz znaleźć na naszej stronie. Nie musisz wydawać majątku na korepetycje, wystarczy, że zaczniesz uczyć się już dziś, a my Ci w tym pomożemy. Marnując czas na zastanawianie się, inni już uczą się niemieckiego i wyjeżdżają ze spokojną głową.

Hiszpański online za darmo

Hiszpański

Język hiszpański jest drugim na świecie najczęściej używanym językiem na Ziemi. Hiszpania jest piękna, dlatego wiele osób, których myśli o palmach, pogodzie oraz pięknych miejscach, często wyjeżdża na południe Europy właśnie do Hiszpanii. Jak to się mówi życie jak w Madrycie, stąd też już dziś zacznij się uczyć Hiszpańskiego razem z nami. Wiele lekcji uporządkowanych czeka na Ciebie. Jeśli chcemy mieszkać i pracować w tym kraju, niestety ale bez tego języka ciężko nam będzie.

Najlepszy kurs języka angielskiego krok po kroku dla początkujących online mp3 mp4 angiels

Kurs języka angielskiego najlepszy do nauki na start dla początkujących
Kurs języka angielskiego Angielski od Zera do Bohatera to zbiór gramatyki, słownictwa oraz zwrotów. Kurs uporządkowany jest w sposób taki, abyś mógł rozpocząć naukę od podstaw krok po kroku. Ucz się języka angielskiego w swoim tempie, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wszystkie lekcje zawierają omówienie oraz przykłady użycia w przydatnych wyrażeniach, dzięki czemu uczysz się praktycznego angielskiego. Ucząc się z tego kursu ćwiczysz słuchanie i mówienie. W nauce pomogą Ci zapisana spolszczona wymowa słów i całych wyrażeń oraz czas na powtórzenie po lektorze.

1000 najczęściej używanych słów po niemiecku w języku niemieckim nauka niemieckiego kurs m

Kurs 1000 najczęściej używanych słów w języku niemieckim
Słownictwo w języku niemieckim na dobry początek nauki języka niemieckiego to najlepszy krok jaki możesz zrobić. Poznaj tysiąc słówek takich jak ja, komputer, praca, iść, papierosy itd. Do każdego słowa jest zapisana wymowa. Lekcja w postaci mp3 audiobook do słuchania, filmik mp4 do oglądania z napisami i zapisaną wymową wraz z czasem na powtórzenie oraz plik pdf ebook do czytania.

Najlepsza metoda nauki języka angielskiego.jpg

Kurs języka angielskiego 1000 przydatnych zwrotów i wyrażeń
Najczęściej używane zwroty i wyrażenia po angielsku, które są niezbędne do codziennej konwersacji za granicą. Poznasz te podstawowe jak i bardziej wyszukane zwroty. Dzięki temu kursowi będziesz w stanie załatwić każdą sprawę od fryzjera po urząd. Każdy zwrot ma zapisaną spolszczoną wymowę, jest wymawiany przez lektora 2x (raz normalnym tempem i raz wolno) oraz jest czas na powtórzenie po lektorze. Dzięki temu nauczysz się również mówić po angielsku.

1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim.jpg

Kurs 1000 najczęściej stosowanych słówek w języku angielskim
Jest to świetna forma nauki angielskiego na sam początek, aby zacząć cokolwiek rozumieć w języku angielskim. Zebraliśmy w tym kursie te najczęściej używane i najbardziej potrzebne słownictwo angielskie. Każde słówko jest czytane przez lektora po polsku i angielsku 2x (normalnie i wolno), abyś mógł ćwiczyć wymowę, jest zapisana spolszczona wymowa oraz czas na powtórzenie. Widzisz słówka, więc również znasz poprawną pisownię. Dobrym uzupełnieniem tego kursu jest dokupić kurs 1000 najczęściej używanych zwrotów po angielsku.

bottom of page