top of page

Czego dziś się uczymy?

British Flag
Słownictwo angielskie | Nauka angielskiego słówka | Elanguages
Gramatyka Angielska | Elanguages
Zwroty po angielsku | Angielskie wyrażenia | Elanguages

Najnowsza lekcja z kanału Elanguages

Co kilka dni na naszym kanale pojawiają się darmowe lekcje do nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.
W przyszłości planujemy robić również lekcje innych języków obcych. Dlatego nie zwlekaj i bądź na bieżąco z kanałem. Zachęcamy do subskrybowania kanału i życzymy przyjemnej nauki.

Kurs w postaci MP3 / MP4 / PDF

Ucz się bez reklam i bez potrzeby Internetu kup nasze kursy w postaci MP3, MP4 i PDF. Chciałbyś uczyć się offline i na wyłączność? Słuchać z pendrive w samochodzie lub w drodze do pracy bez potrzeby dostępu do Internetu? Możemy rozwiązać Twój problem, zakup nasz najbardziej polecany kurs do nauki angielskiego od podstaw, krok po kroku Angielski od Zera do Bohatera, 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim, niemieckim lub pojedyncze lekcje z kanału Elanguages, które Cię interesują. Cena zależna od tego, która lekcja Cię interesuje. W celu zakupu naszych lekcji zadzwoń pod numer tel. +48 732 858 735 lub napisz na e-mail: elanguagesyt@gmail.com
Wybierz kurs dla siebie. Oferujemy kursy językowe w postaci plików cyfrowych w formatach MP3, MP4 i PDF. Regulamin sklepu tutaj.

Dane do przelewu:

nazwa firmy/odbiorcy: ELANGUAGES ARKADIUSZ BŁAŻKOWSKI

nr rachunku: 44 1020 2528 0000 0902 0553 1027

*nr rachunku dla osób płacących z zagranicy czyli IBAN: PL44 1020 2528 0000 0902 0553 1027

tytuł: (nazwa kursu który chcesz otrzymać oraz wasz e-mail na który zostanie wysłana możliwość pobrania plików)

Chcesz w inny sposób zapłacić? Napisz lub zadzwoń.

Pliki wysyłane są na e-mail podany w mailu do nas lub w tytule przelewu. Dostaniesz link i wiadomość e-mail z możliwością pobrania plików MP3/MP4/PDF z dysku Google. W gratisie dostaniesz dostęp do lekcji z obrazkami, które dotychczas stworzyliśmy.

Oto nasza oferta, jeśli nie ma znaczku PDF obok kursu to znaczy, że dany kurs jest bez PDF:

kursy Elanguages do nauki angielskiego.p
Kurs angielski dla kierowców zawodowych samochodów ciężarowych ciężarówek międzynarodowych

Kurs języka angielskiego dla kierowców ciężarówek międzynarodowych
Przydatne zwroty, dialogi i specjalistyczne słownictwo niezbędne do wykonywania pracy w transporcie międzynarodowym. 63 tematy takie jak na załadunku i rozładunku, części samochodu, wyposażenie kierowcy, alfabet itd. Zacznij szybko i poprawnie mówić po angielsku wysłuchaj po polsku po angielsku a następnie powtarzaj w chwili ciszy po lektorze, po angielsku wymawiane 2x, raz normalnie a raz wolno abyś mógł spokojnie powtórzyć. Audiobook do słuchania, plik mp4 filmik z napisami i zapisaną wymową oraz plik PDF ebook do czytania. Możliwość płatności blikiem!

Kurs języka angielskiego dla początkując
1000 najczęściej używanych słów po angie
1000 najczęściej używanych słów po niemi

300 zł

50 zł

50 zł

Matura z języka angielskiego

Przygotowujesz się do matury z języka angielskiego? Bardzo dobrze trafiłeś. Jedną z najlepszych strategii przygotowania się do matury jest przerabianie jej z poprzednich lat. Nasze filmiki są poświęcone każdemu zadaniu z osobna wraz z wyjaśnieniami, odpowiedziami i czasem na zrobienie ich samemu. Przechodzimy przez słuchanie, pisanie a nawet ćwiczymy mówienie, zatem nie zwlekaj i ucz się już od teraz! Matura podstawowa i rozszerzona. Ćwiczymy na maturach. Zdaj maturę na pisemną i ustną na 100%.

Zacznij naukę do matury!

Nasze media społecznościowe

  • YouTube Elanguages
  • Facebook Elanguages
  • Instagram Elanguages
  • Twitter Elanguages
  • Tumblr Elanguages
  • Pinterest Elanguages
  • Elanguages nauka angielskiego patronite

Kurs 1000 najczęściej używanych słów i zwrotów w języku angielskim i niemieckim

Zaczynasz przygodę z językiem angielskim? Na samym początku dobrze jest poznać choć te podstawowe słownictwo i zwroty. W związku z tym, zapraszam Cię do nauki

1000 najczęściej używanych słów w języku
Najlepsza_metoda_nauki_języka_angielskie
1000 najczęściej używanych słów w języku niemieckim

Grupa na Facebooku

Oprócz naszego forum, posiadamy również dość sporą społeczność na Facebooku, tzw. grupę o nazwie NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZA DARMO na której, gromadzimy ponad 8 tysięcy członków. Wspólnie tam rozwiązujemy swoje problemy i pytaniami! Dołącz do nas już dziś!

grupa_na_facebooku_Elanguages_nauka_jęz

Kurs języków obcych od podstaw krok po kroku

Zobacz nasz nowatorski kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego od podstaw. Są to zebrane nasze wszystkie dotychczasowe lekcje poukładane chronologicznie od tych najważniejszych dla osób zaczynających naukę języka obcego. Zacznij naukę po dobrych torach od podstaw, ćwicz słownictwo, zwroty i gramatykę jednocześnie. Już więcej nie zgubisz się. Od teraz już wiesz czego uczyć się na samym początku, bo wszystko jest w jednym miejscu.

Angelski online za darmo
Niemiecki online za darmo
Hiszpański online za darmo

Wspieraj nasze działania

Wszystkie lekcje, które robimy są w pełni za darmo, abyście nie musieli wydawać ciężko zarobionych pieniędzy na korepetycje.

Jeśli znalazłyby się jakieś dobre duszyczki, które chciały by wspomóc nasz kanał i stronę było by super. Osiągnięcie celu pozwoli nam na rzucenie dotychczasowej pracy i zajęcie się tworzeniem większej ilości darmowych lekcji.

Elanguages nauka angielskiego patronite

Śledź nas na Facebooku

Prawie każdy z nas w dzisiejszych czasach przegląda Facebooka, dlatego ucz się nawet małymi drobnostkami przeglądając Facebooku czasem z naszej strony pojawiają się ciekawe materiały do nauki oraz dodajemy tam lekcje z YouTube'a.

bottom of page